Protecția datelor

Dragă frate, Dragă soră cine ești interesat sau simpatizezi cu Școala de Evanghelizare Sfântul Andrei,

Probabil deja ai aflat că începând cu data 25 mai 2018 a intrat în vigoare Regulamentul General de Protecție a Datelor, așa zisul GDPR. (Vezi:  GDPR pe înțelesul tuturor.)

Sumarul acesteia în ceea ce privește Școala de Evanghelizare Sfântul Andrei și datele procurate este: Persoana vizată are dreptul:

• să afle ce date sunt stocate despre el, să ceară rectificarea sau ștergerea acelora;
  • să definească la ce anume sunt folosit datele sale;

Potrivit acestui regulament avem nevoie de consimțămăntul tău, ca să putem folosi datele tale. De aceea dacă în continuare dorești să primești din partea noastră informații te rugăm să completezi următorul formular.

Dumnezeu să te Binecuvânteze!